MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 13581333
nr 1358 1333
Stol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:28:28
2/11 19:23:28